Loyalty Planet 2024

Jak dziś budować kompleksowy ekosystem lojalnościowy w świecie AI

17-18 kwietnia 2024 r.

Hotel Courtyard by Marriott, Warszawa

Loyalty Planet 2024 | e-book

DARMOWY E-BOOK DO POBRANIA

Loyalty Planet 2024 | e-book

Relacja 2024

IV edycja Forum Loyalty Planet360°, kluczowego na polskim rynku spotkania gromadzącego managerów odpowiedzialnych za programy lojalnościowe B2C i B2B oraz działania lojalizujące klientów poza programem – za nami!

16 kwietnia, tuż przed samym Forum, miały miejsce warsztaty: Perfekcyjny program lojalnościowy, czyli o tym, jak go uruchomić, rozwijać oraz jak w praktyce budować długotrwałe więzi z klientem prowadzone przez Dominika Zacharewicza, Managing Partnera & Co-foundera z Loyalty Point oraz Adama Nowaka, Global CRM & Loyalty Directora CEE z Electrolux. Frekwencja i wysoka ocena uczestników dowiodła, że programy lojalnościowe wciąż cieszą się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem.

W dniach 17-18 kwietnia 2024 r. w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie mieliśmy przyjemność gościć ponad 300 gości. W ciągu 2 intensywnych dni odbyło się w sumie 7 sesji tematycznych:

 • Najnowsze badania rynku: lojalność pokoleń
 • Jaka jest dziś rola programu lojalnościowego
 • „Przeżywanie” zamiast zakupu & wskaźniki satysfakcji klienta
 • O wpływie komunikacji na lojalność, czyli jak mówić do klienta
 • Jak dziś rozwijać program lojalnościowy o nowe funkcjonalności
 • Jak budować dziś CX w świecie phygital
 • Rozwój programów lojalnościowych B2B – nowość w tegorocznej edycji Forum!

Pierwszego dnia Forum, po sesji plenarnej związanej z: rolą AI w szeroko pojętych działaniach lojalnościowych oraz wpływem trendów rynku na działania marketerów odpowiedzialnych za relacje z klientami odbyły się 3 problem solving zones.

Najwyżej oceniony temat warsztatowy to: Loyalty customer journey loop – JAK WYKORZYSTAĆ POMIAR DOŚWIADCZENIA KLIENTA W PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM DO WPROWADZANIA OPTYMALIZACJI W PROGRAMIE? prowadzony przez Marka Kosakowskiego, CEO, H2H.TECH oraz Marcina Rzeczkowskiego, Digital Development Director, H2H.TECH – gratulujemy!

Wieczorem, tuż po zakończeniu sesji równoległych odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród III edycji konkursu Loyalty Heroes. Galę prowadziła Anna Butrym, a zwycięzcami w tym roku zostali:

 • THE BEST LOYALTY PROGRAM IN RETAIL – POLOMARKET
 • THE BEST LOYALTY PROGRAM IN SERVICES – MASTERCARD
 • THE BEST LOYALTY PROGRAM B2B – NKT, SCHNEIDER ELECTRIC, SIGNIFY
 • THE BEST NEW/RELAUNCHED PROGRAM – BRICOMARCHÉ
 • THE BEST DATA-DRIVEN LOYALTY – ORLEN
 • THE BEST CUSTOMER-CENTRIC SOLUTIONS – INEA
 • THE BEST LONG TERM LOYALTY – POLSKIE LINIE LOTNICZE „LOT”
 • GRAND PRIX – MASTERCARD

Gratulujemy!

Sesja plenarna II dnia koncentrowała się wokół budowy i znaczenia ekosystemu lojalnościowego, którego program lojalnościowy jest przecież tylko częścią. Dyskutowaliśmy o danych i roli aplikacji lojalnościowych – ale na szczególne wyróżnienie zasługuje temat gościa specjalnego o języku komunikacji z klientem. Była to jedna z trzech najwyżej ocenionych prelekcji całego wydarzenia.

Nowością tematyczną tegorocznej edycji była sesja ROZWÓJ PROGRAMÓW LOJALNOŚCIOWYCH B2B stworzona wspólnie z i360. Dużo dyskutowaliśmy, m.in. o tym jakie trendy powinniśmy brać pod uwagę tworząc i rozwijając program dla klienta biznesowego, jak segmentować uczestników, jak rozwijać bazę, jak dziś nagradzać i finalnie jakich błędów nie popełniać.

Trzy najwyżej ocenione wystąpienia IV edycji forum  Loyalty Planet360° to:

1/ Dominik Olejko, Head of Customer Insights & Analytics, H&M EAST EUROPE:

Partnership w programach lojalnościowych – jak dziś wygląda współpraca przy lojalizowaniu klienta? Jakie usługi/nagrody mogą zaoferować nam partnerzy? 

2/ Mateusz Adamczyk, Językoznawca, Członek Zespołu Retoryki i Komunikacji Publicznej Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN:

Język dobrych relacji z klientem    

3/ Michał Laskowski, Dyrektor e-commerce marki Sinsay, LPP:

Rentowność programu lojalnościowego. Czy stać nas na lojalizowanie klienta?

Najwyżej oceniona dyskusja to:

Jak dziś budujemy ekosystem lojalnościowy dla klienta?

Paneliści:

Magdalena Albińska, Marketing Director, SUPER-PHARM
Paweł Żytyński, Dyrektor ds. Wsparcia i Satysfakcji Klienta, JERONIMO MARTINS
Jarosław Serednicki, Marketing & Digital Director w Żabka Polska, GRUPA ŻABKA
Bogusz Niewiadomski, Dyrektor Pionu Sprzedaży Bankowości Detalicznej, BANK CREDIT AGRICOLE
Marcin Klimkowicz, Dyrektor ds. rozwiązań lojalnościowych w Europie Centralnej, MASTERCARD EUROPE

Moderator: Marek Kosakowski, CEO, H2H.TECH

Serdecznie gratulujemy!

Szczególne podziękowania należą się moderatorom sesji i paneli dyskusyjnych, którzy dbali o komfort uczestników i sprawny przebieg spotkania oraz najwyższy merytoryczny poziom dyskusji:

Marek Grabowski, TB2C Customer Value Management Director, ORANGE POLSKA
Łukasz Grala, Mentor & Futurolog, CEO, TIDK
Daniel Górny, Specjalista ds. Programów Lojalnościowych, YES
Małgorzata Kamińska, Dyrektor Zarządzający Pionu Customer Excellence Center i Rzecznik Klienta, BNP PARIBAS
Marek Kosakowski, CEO, H2H.TECH
Maksymilian Litwinow, Dyrektor Zarządzający, REBEL MEDIA
Dawid Łuciuk, Business Development Director, i360
Karolina Malicka, Account Group Director, i360
Adam Nowak, Global CRM & Loyalty Director, ELECTROLUX GROUP
Dominik Olejko, Head of Customer Insights & Analytics, H&M EAST EUROPE
Małgorzata Olszewska, Head of Customer Experience, BENEFIT SYSTEMS ODDZIAŁ FITNESS
Michalina Szczepańska, Redaktor Naczelna, HANDEL
Paweł Wojciechowski, Integrated Commerce Director, PUBLICIS GROUPE POLAND

Już dziś zapraszamy na kolejną, V edycję Forum. Do zobaczenia w kwietniu 2025 roku! 

Anna Banaś

Anna Banaś

Managing Director
tel. +48 787 092 566

anna.banas@braveconferences.pl

Katarzyna Klimkiewicz

Katarzyna Klimkiewicz

Managing Director
tel. +48 787 097 492

katarzyna.klimkiewicz@braveconferences.pl

oraz cały zespół

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Zapraszamy na film z Gali Loyalty Heroes:

Zapraszamy na film z Loyalty PLanet 2024:

Forum rekomendują:

Forum Loyalty Planet to świetne miejsce do wymiany doświadczeń, a także zainspirowania się w organizowaniu programów lojalnościowych dla klientów. Tegoroczny moduł B2B był dodatkową wartością i pokazał, że sektor gospodarki dedykowany przedsiębiorcom ma do zaoferowania interesujące rozwiązania w zakresie budowania lojalności klientów. Co więcej, niektóre z nich, stosowane od lat w B2B, mogą stać się inspiracją dla rynku B2C!

Monika Mychlewicz

Kierownik ds. komunikacji i marketingu handlowego

CARAPOL

Dziękuję za wspaniałą organizację wydarzenia! Jako prelegent otrzymywałem nie tylko wszystkie niezbędne informacje, lecz także zostałem otoczony dobrą i przyjazną opieką. Dzięki temu mogłem w stu procentach skupić się na swoim wystąpieniu. 

Mateusz Adamczyk

Językoznawca, Członek Zespołu Retoryki i Komunikacji Publicznej Rady Języka Polskiego przy Prezydium

PAN

Forum Loyalty Planet jest fantastycznym miejscem do wymiany doświadczeń i przykładów z prawdziwego życia i biznesu związanego z programami lojalnościowymi i tematyka CRM. Nie ma chyba innego wydarzenia, które łączy w sobie wymianę doświadczeń, inspiruje i pokazuje trendy na przyszłość w tym samym czasie.

Bartosz Kwiatek

Loyalty Program Manager
SMYK

Szczerze polecam udział w Forum Loyalty Planet każdemu, kto pracuje w szeroko rozumianej lojalności. Możliwość wymiany pomysłów i czerpania wiedzy od liderów rynku pomoże w kreowaniu jeszcze bardziej dopasowanych doświadczeń Klienta i budowaniu silnych relacji biznesowych. Solidna dawka wiedzy, wyników badań i insightów, którą każdy może wykorzystać, niezależnie od branży.

Karolina Malicka

Account Group Director
i360

Loyalty Planet to konferencja, na której praktycy z różnych organizacji mogą spotkać się i wymienić doświadczeniami związanymi z budowaniem rozwiązań, które angażują i doceniają klientów. Forum to dwa dni pełne inspirujących wystąpień i wielu użytecznych case studies, ale też czas na networking i swobodną wymianę myśli. Jeśli na co dzień działasz w obszarze lojalizacji to nie może Cię tutaj zabraknąć!

Konrad Siwiński

Senior Partner
Minds&Roses

Miałam przyjemność kolejny raz być gościem i prelegentem. Świetna organizacja, ciekawe tematy i ludzie, dzięki którym dyskusje są żywe i pasjonujące – to główne wyróżniki konferencji organizowanych przez Brave conferences.

Karolina Tomczyk

Dyrektor Marketingu
MEDICINE

Świetnie zorganizowane wydarzenie, pełne inspirujących prezentacji i dyskusji praktyków z różnych branż. Loyalty Planet jest doskonałą okazją do networkingu, daje możliwość zderzenia informacji i doświadczeń na temat rynkowych trendów.

Aneta Pruk

Senior Marketing Manager
VISION EXPRESS

Loyalty Planet niezmiennie pozostaje w mojej ocenie na podium najlepiej zorganizowanych konferencji. Nie tylko ze względu na merytoryczne, ciekawe prelekcje i samą organizację, ale również za stworzenie możliwości skutecznego networkingu oraz atmosferę serdeczności, którą tworzycie.

Antonina Grzelak

Chief Operating Officer
PANPARAGON.PL

Jakościowo przygotowana, bardzo w czas z wszystkimi sesjami co na pewno nie było łatwe i co najważniejsze ciekawe praktyczne prezentacje.
Udało się Państwu zgromadzić ludzi którzy chcieli się dzielić swoją wiedzą i wynikami oraz potrafili to zrobić, co wcale takie popularne nie jest.
Temat lojalności wiecznie żywy, wszak w dobie smart shoperów zawsze będzie co optymalizować i wdrażać więc zarówno ta, jak i następne konferencje będą ważnym wydarzeniem na mapie biznesowych eventów.

Sebastian Wężyk

Niezależny ekspert

Polecam serdecznie udział w Forum! Wyniosłam wiele inspiracji, ciekawostek, aktualnych trendów. Jednak najbardziej wartościowe były dla mnie dzielenie się doświadczeniami z kolegami z obszaru B2B. A do tego przemiła atmosfera i otwartość – polecam!

Marta Jakubowska

Customer Marketing Manager, Marketing Department
CONTINENTAL OPONY POLSKA

Udział w Loyalty Planet dał mi możliwość poszerzenia wiedzy, inspiracji oraz refleksji nad działaniami, które realizujemy w ramach naszych programów lojalnościowych. Pomimo tego, że działamy w różnych branżach to mierzymy się z podobnymi wyzwaniami a kluczem do sukcesu jest skupienie się na potrzebach naszych klientów i ich satysfakcji.

Jakub Krząkała

Global Loyalty Growth Lead
SHELL

Konferencja Loyalty PLanet dostarcza aktualnej wiedzy i nowych perspektyw w dziedzinie lojalności klienta, a także umożliwia networking z profesjonalistami i ekspertami z branży, co może prowadzić do inspirujących dyskusji. Dodatkowo udział w konferencji pozwala na zdobycie insightów dotyczących najnowszych trendów i innowacji w marketingu lojalnościowym, co może przyczynić się do efektywniejszego zarządzania relacjami z klientami i wzrostu biznesu.

Amelia Dąbrowska

Category Manager
ARTSANA POLAND (CHICCO)

Świetna atmosfera, miejsce oraz organizacja forum. Bardzo wartościowe prezentacje i panele. Wracam z pełną listą notatek i przemyśleń biznesowych.

Jonasz Gajewski

Digital & Mobile Lead Architect
OTCF

Zdecydowanie rekomenduje udział w forum Loyalty Planet – warto podkreślić wysoki poziom merytoryczny prezentowanych treści. Dyskusje są prowadzone przez profesjonalistów, którzy dzielą się praktyczną wiedzą i aktualnymi trendami w świecie lojalności.
Na szczególną uwagę zasługuję część poświęcona Programom B2B, która była nowością i która pozwoliła zobaczyć świat lojalności z zupełnie innej perspektywy.

Mateusz Guzior

Starszy Specjalista ds. Trade Marketingu
GRUPA MASPEX

Uczestnictwo w panelu pozwoliło mi na ciekawą wymianę doświadczeń z innymi profesjonalistami zajmującymi się bliskimi mi tematami związanymi z lojalnością i satysfakcją klientów. A dodatkowo dostarczyło wielu inspiracji i przemyśleń do zastosowania w codziennych wyzwaniach biznesowych.

Barbara Fital

CRM Senior Marketing Manager
DOUGLAS

Programy lojalnościowe to nie wyłącznie kolejna usługa, która ma zatrzymać klienta. To program, który przede wszystkim ma go aktywizować. Konferencja świetnie pokazuje zmiany jakie zachodzą w tych rozwiązaniach oraz pomaga zbudować niezbędny mindset do tego aby dobrać najlepsze rozwiązania dla naszego biznesu. Gorąco polecam.

Paweł Baryła

Expert – Customer Journey Universal
ING

Serdecznie polecam Loyalty Planet. Konferencja to doskonała okazja, aby zgłębić wiedzę o branży, zrozumieć strategie liderów rynku oraz odkryć kulisy różnych działań i strategii eksperckich podczas rozmów w kuluarach.

Magda Albińska

Marketing Director
SUPER-PHARM

Konferencja Loyalty PLanet 360° Forum była niezmiernie inspirującym miejscem, forum wymiany myśli i świetnym miejscem do czerpania inspiracji.
Nie mogę doczekać się kolejnego spotkania.

Oskar Błachut

Dyrektor Wydawniczy
ZNAK KONCEPT

PARTNERZY 2024

ZŁOTY PARTNER

MASTERCARD
LoyaltyPoint
i360

SREBRNY PARTNER

Algolytics
h2h.tech
tidk
altavia kamikaze
verbum

Brązowy PARTNER

redlink
eviden
NewDataLabs
allegro

PARTNER

pluxee
PanParagon
Motivation Direct
Remington
magneds
Tania Ksiazka
appchance
Spectrum Brands
Russel Hobbs
znak litera nova

PATRONAT MEDIALNY 2024

OOH Magazine
OOH Magazine
sparawny marketing
OOH Magazine
OOH Magazine
FashionBusiness.pl
OOH Magazine
marketing w praktyce
aioai
marketer+
ams
handelextra.pl

PATRONAT HONOROWY

Fundacja Zamek Szymbark